SLOVENSKY ENGLISH DEUTSCH FRANÇAIS
Prehliadky Bratislavy
Home

Prehliadka vidieckych vínnych pivníc

Countryside Wineries Tour Elesko Winary

Malokarpatská vinohradnícka oblasť je domovom pre jedny z najlepších vín Slovenska. Južné svahy tohto pohoria vytvárajú vynikajúce podmienky pre výrobu excelentného vína. To zistili už pred dvomi tisícročiami aj Kelti. Od 13. storočia sa produkcia vína a obchodovanie s ním stali najdôležitejšou časťou nášho hospodárstva.
V uplynulých rokoch zažívajú miestni vinári so svojimi vínami medzinárodné úspechy a nosia domov medaily z prestížnych vínnych súťaží. Pripojte sa k nám na prehliadku troch vínnych pivníc, aby ste mohli ochutnať jedny z najlepších vín, ktoré Slovensko má a objavte chutnú stránku krajiny.

Mám záujem

"Just a short message to thank you for the excellent service offered to us on both occasions. All tours were really very detailed, and the restaurants recommended were really great, in particular the Paparazzi. Forward my greetings also to Jana, for her great service."
T.M., Malta

Countryside Wineries Tour Pezinok

Prehliadka vidieckych vínnych pivníc


Vychutnajte si scénickú jazdu cez malebnú krajinku s vinohradmi a historickými mestečkami na úpätí Malých Karpát. Navštívime tri renomované vinárstva, kde budete mať možnosť ochutnať jedny z najlepších slovenských vín. Následne vás čaká ľahký obed v jednej z nich.

Trvanie: 6 hodín

Naše produkty
Slovakia Book
Martinus Panta Rhei Gorila ebay Amazon
Bratislava Book
Martinus Panta Rhei Gorila ebay Amazon
Kniha Tatry
Kniha Tatry
E-Book
Barnes and Noble Kindle iBooks
Gift Certificate
Slovakia
Martinus Panta Rhei Gorila ebay

Newsletter

Sign up for news and sales