SLOVENSKY ENGLISH DEUTSCH FRANÇAIS
Prehliadky Bratislavy
Home

Výlety a exkurzie

Slovensko má množstvo prírodných, historických a architektonických skvostov. Radi Vám zorganizujeme súkromný výlet so sprievodcom, či pátranie po Vašich predkoch.

Súkromné jednodňové exkurzie so spreivodcom

Súkromné jednodňové výlety

Objavte čarokrásnu prírodu posiatu rozprávkovými hradmi a zámkami, historickými mestami a starobylými dedinkami.

Slovensko so sprievodcom

Viacdňové zájazdy po Slovensku

Vďaka vysokej koncentrácii národného bohatstva a prírodných krás na malom území je Slovensko mimoriadne vďačnou výletnou destináciu.

 

Napriek lokalite v srdci Európy je Slovensko zatiaľ málo známou krajinou. My sme presvedčení, že v očiach našich hostí je práve toto našim najväčším kladom. Množstvo národných parkov, historických miest, nespočetných rozprávkových zámkov, živého folklóru, kultúry, termálnych prameňov, ako aj iných zaujímavostí, robí z tejto krajiny raj pre tých cestovateľov, ktorí by radi zostali mimo hlučného davu, no pritom si vychutnali všetko, čo Európa dokáže ponúknuť - či už je to stolovanie pri miestnych špecialitách, putovanie nedotknutou prírodou, návštevy jedinečných zámkov, operné predstavenia na svetovej úrovni, degustácia špičkových vín, ktoré sa zo Slovenska nevyvážajú, alebo prechádzky romantickými uličkami. A napokon – mladistvá atmosféra hlavného mesta Bratislavy si vás určite získa. Jedno je isté – Slovensko dokáže prekonať všetky Vaše očakávania. Či už túžite po súkromnej prehliadke Bratislavy, zorganizovaní spoločenského podujatia alebo exkurzie, u Martina Slobodu sa s Vami radi podelíme o naše nadšenie a pridáme aj znalosti, aby ste si Vy aj Vaši hostia užili čas strávený na Slovensku naplno.

 

 

 

Naše produkty
Slovakia Book
Martinus Panta Rhei Gorila ebay Amazon
Bratislava Book
Martinus Panta Rhei Gorila ebay Amazon
Kniha Tatry
Kniha Tatry
E-Book
Barnes and Noble Kindle iBooks
Gift Certificate
Slovakia
Martinus Panta Rhei Gorila ebay

Newsletter

Sign up for news and sales