Bratislava plavba loďou

Bratislava – plavba loďou

Zažite Bratislavu z úple iného pohľadu – z paluby výletnej lode alebo motorového člna. Aj tí, čo Bratislavu poznajú, budú prekvapení ako sa mesto pri pohľade od Dunaja zásadne zmenilo.

Bratislava plavba loďou

Užite si súkromnú plavbu loďou a pokochajte sa v tých úžasných pohľadoch na siluetu mesta. Bratislava má mnoho romantických zákutí uprostred prírody, ktorú Vám môže ponúknuť len rieka Dunaj. Bez ohľadu na to, či ste fanúšikom rýchlosti a dobrodružstva na motorovom člne alebo pokojnej výletnej plavby, táto plavba lodou vám zabezpečí unikátny zážitok z mesta.

Rieka Dunaj preteká cez Bratislavu po trase asi 30 kilometrov. Vďaka tomu ponúka nádherné výhľady nielen na hlavné pamätihodnosti Bratislavy, ale aj na tiché ramená a prítoky, starobylé stromy, veslárske kluby či dokonca hausbóty. Vidno z nej nielen všetkých päť mostov, ale aj oba hrady (Bratislavský hrad a hrad Devín), Dóm sv. Martina či atraktívne nové štvrte na brehu.

Môžete sa rozhodnúť, či by ste preferovali plavbu z centra Bratislavy na hrad Devín (s možnosťou zastavenia sa na Devíne a prehliadky hradu) alebo by ste sa radšej plavili smerom na Jarovské rameno a tam pozorovali miestnu faunu a flóru. Plavba lodou je predĺžiteľná až 20 km južne od Bratislavy na jedno z najromantickejších múzeí moderného umenia v Európe – Danubiana Meulensteen Art Museum Bratislava, kde si môžete pozrieť aktuálnu výstavu súčasného umenia.

Max kapacita rýchločlnu: 9 osôb
Plavba výletnou loďou: počet osôb max 220 (loď je možné buď privátne objednať celú alebo ísť na plavbu v pravidelných intervaloch podľa harmonogramu)

„I just wanted to thank you again for the excellent tours you gave us. We came away not only impressed with your country but with you. Our time with you was delightful, informative and never to be forgotten. You made our time in Slovakia unforgettable. You are so articulate, knowledgable, easy to be around.“

R.P. Connecticut, USA

Bratislava plavba loďou

Bratislava – plavba loďou

Vychutnajte si scénickú plavbu na Dunaji na motorovom člne podľa vašich predstáv. Môžeme vás zobrať k hradu Devín, do centra, či k pokojným ramenám Dunaja, kamkoľvek si len želáte.

Trvanie: 3 hodiny

Prečo Martin Sloboda a jeho tím?

  1. U Martina Slobodu máme šťastie na zamestnanie, ktoré sa dokonale hodí k našim osobnostiam.
  2. Naše nadšenie pre Slovensko, zmysel pre humor a osobný prístup Vám prinášajú zážiky na celý život.
  3. Vďaka profesionalite, precíznym vedomostiam a dôrazu na detaily, odchádzajú naši hostia s jedinečnými osobnými zážitkami.
  4. Pracujeme len so starostlivo vyberanými, vysoko kvalifikovanými sprievodcami a osobnosťami spĺňajúcimi náročné kritériá, s cieľom zostaviť najlepší možný tím.
Best GuidesTravelers choice 2022Travelers Choice 2020Tripadvisor Certificate of Excellence  Travelers Choice 2020  LTG 2019

Naše produkty

Kniha Slovensko
Kniha Slovensko Martinus
Kniha Slovensko Panta Rhei
Kniha Slovensko Gorila
Kniha Slovensko ebay
Kniha Slovensko Amazon
Kniha Bratislava
Kniha Bratislava Martinus
Kniha Bratislava Panta Rhei
Kniha Bratislava Gorila
Kniha Bratislava ebay
Kniha Bratislava Amazon
Kniha Tatry
Kniha Tatry v predaji
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
Darčeková poukážka
Slovakia Classic Series
Slovakia Classic Series Martinus
Slovakia Classic Series Panta Rhei
Slovakia Classic Series Gorila
Slovakia Classic Series ebay