Firemná škola varenia

Firemná škola varenia

Varte, jedzte a družte sa. Zažite chutný teambuilding! Užite si s vašimi kolegami našu firemnú školu varenia, kde si všetci spolu vyskúšajú uvariť typické slovenské jedlá a vaši zahraniční kolegovia sa naučia zopár užitočných slovenských výrazov.

Firemná škola varenia

Náš kulinársky teambuildingový program a firemná škola varenia patria k najobľúbenejším aj najefektívnejším spôsobom utužovania vzťahov v dnes tak rozšírených medzinárodných pracovných tímoch. Túto spoločnú firemnú aktivitu sme navrhli tak, aby bola potešením pre hlavu, srdce aj telo. Varenie spolu je fantastický spôsob, ako lepšie spoznať priateľov a výborný spôsob, ako utužiť vzťahy s kolegami na pracovisku.

Cieľom firemnej školy varenia je spolupracovať v tíme, rozdelenie a plnenie úloh, príprava a vychutnanie si typického slovenského niekoľkochodového jedla. Naša firemná škola varenia je ideálna, keď potrebujete dať dokopy tím v prvý deň firemného mítingu alebo konferencie, alebo ako oslava výborných výsledkov po ukončení významného projektu. Rôzne aktivity v kuchyni a jedlá môžu byť zadelené do tímov, aby sa podporila komunikácia a riešenia problémov.

Vaši zahraniční kolegovia budú mať možnosť spoznať slovenskú kuchyňu, “gastronimickú geografiu” Slovenska, jeho rozmanitosť a podučia sa slovenské slová a výrazy, ktoré im uľahčia život na Slovensku. Nakoniec si všetci spolu vychutnáte spolu navarené jedlá s pohárom špičkového slovenského vína.

Teambuilding a tímové varenie

 • Náš kuchár vás privíta s typickým aperitívom
 • Na začiatku vysvetlí základy slovenskej kuchyne, regionálne odlišnosti, popíše tradičné jedlá
 • Dáte si zástery, rozdelíte sa do tímov a šou môže začať. K dispozícii budú čerstvé, sezónne bio suroviny
 • Pod taktovkou nášho kuchára pripravíte a uvaríte typické jedlá z jednotlivých regiónov Slovenska
 • Vaši zahraniční kolegovia sa pri práci naučia pomenovania ingrendiencií a základné slovesá a získajú nové znalosti o Slovensku
 • Dozerať na vás bude náš kuchár, ktorý v prípade potreby priskočí, pomieša, zachráni a naleje dobrého vína
 • Nakoniec si všetci spolu vychutnáte vlastnoručne navarené slovenské jedlá spárované so špičkovými slovenskými vínami. Budete prekvapení, ako chutne ste navarili a hrdí, že ste svojim kolegom ukázali niečo s vašej kultúry.

“ I just wanted to express our satisfaction with the services of your company and in particular with your and your colleagues guide services. We received excellent comments from participants both for the sightseeing and for the dinner part of the programme. We work with many travel agencies during our programmes organised all over Europe and I have to admit that there are very few of them providing such a high level service as you do. Thank you for your cooperation and services!“

K.K., Energy Regulators Regional Association ERRA

Firemná škola varenia

Firemná škola varenia

Zažite chutný teambuilding a zabávajte sa! Užite si s vašimi kolegami našu firemnú školu varenia, kde si všetci spolu vyskúšajú uvariť typické slovenské jedlá.

Trvanie: 3 hodiny

Prečo Martin Sloboda a jeho tím?

 1. U Martina Slobodu máme šťastie na zamestnanie, ktoré sa dokonale hodí k našim osobnostiam.
 2. Naše nadšenie pre Slovensko, zmysel pre humor a osobný prístup Vám prinášajú zážiky na celý život.
 3. Vďaka profesionalite, precíznym vedomostiam a dôrazu na detaily, odchádzajú naši hostia s jedinečnými osobnými zážitkami.
 4. Pracujeme len so starostlivo vyberanými, vysoko kvalifikovanými sprievodcami a osobnosťami spĺňajúcimi náročné kritériá, s cieľom zostaviť najlepší možný tím.
Best GuidesTravelers choice 2022Travelers Choice 2020Tripadvisor Certificate of Excellence  Travelers Choice 2020  LTG 2019

Naše produkty

Kniha Slovensko
Kniha Slovensko Martinus
Kniha Slovensko Panta Rhei
Kniha Slovensko Gorila
Kniha Slovensko ebay
Kniha Slovensko Amazon
Kniha Bratislava
Kniha Bratislava Martinus
Kniha Bratislava Panta Rhei
Kniha Bratislava Gorila
Kniha Bratislava ebay
Kniha Bratislava Amazon
Kniha Tatry
Kniha Tatry v predaji
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
Darčeková poukážka
Slovakia Classic Series
Slovakia Classic Series Martinus
Slovakia Classic Series Panta Rhei
Slovakia Classic Series Gorila
Slovakia Classic Series ebay