Pivná prehliadka Bratislavy

Pivná prehliadka Bratislavy

Vychutnajte si pivnú prehliadku Bratislavy spojenú s ochutnávkou piva alebo prehliadku pivovarov, pri ktorej sa podučíte zaujímavosti o starej Bratislave.

Pivná prehliadka Bratislavy

Pivná prehliadka Bratislavy nasleduje tradíciu varenia piva v kombinácii s ochutnávkou miestnych špecialít a ochutnávkou pív z miestneho pivovaru. Pivo sa varilo v Bratislave pred dvomi tisícročiami už za čias Keltov a súperilo s vínom o to, ktoré sa stane najobľúbenejším nápojom v regióne. V minulosti sa pivo pilo dokonca aj namiesto vody. Dodnes ho niektorí považujú za jedlo a nie za nápoj. Slovenské pivo patrí aj dnes medzi najlepšie v Európe.

Pivnú prehliadku Bratislavy môžete absolvovať dvoma spôsobmi:

A. Prehliadka Bratislava s ochutnávkou piva

Vychutnajte si pešiu prehliadku malebným historickým centrom Bratislavy. Na tejto prehliadke uvidíte najdôležitejšie pamätihodnosti Bratislavy: historickú budovu SND, impozantnú budovu Reduty, Dóm sv. Martina – bývalý korunovačný kostol uhorských kráľov, Hlavné námestie so stredovekou Starou radnicou, ako aj elegantný Primaciálny palác. Ukážeme vám miesto, odkiaľ zaznieval tzv. “Pivný zvon”, ktorým sa oznamovala “záverečná” pre celé mesto. Počas tejto prehliadky navštívite miestny mikropivovar, kde vás pozveme na ochutnávku dvoch typov čerstvého piva typických chuťoviek k pivu.

B. Návšteva mikropivovarov

Táto prehliadka sa zameriava na ochutnávkou piva a jeho rôzne druhy. Navštívite dva miestne mikropivovary, kde sa pri pohára skvelého čertvého piva dozviete zaujímavosti o výrobe piva, ale aj o histórii pivovarníctva v Bratislave a o Bratislave samotnej. Prehliadka pivovaru vám umožní pozriet ponad plece sládkovi. Tiež sa dozviete podrobnosti o výrobe piva, surovinách potrebných na výrobu piva a zažijete ako sa pivo varí. V rámci tejto Pivnej prehliadky Bratislavy ochutnáte štyri druhy piva a typické chuťovky, ktoré sa hodia k pivu a uvidíte čo to aj z mesta.

“ I just wanted to express our satisfaction with the services of your company and in particular with your and your colleagues guide services. We received excellent comments from participants both for the sightseeing and for the dinner part of the programme. We work with many travel agencies during our programmes organised all over Europe and I have to admit that there are very few of them providing such a high level service as you do. Thank you for your cooperation and services! “

K.K., Energy Regulators Regional Association ERRA

Pivná prehliadka Bratislavy

Pivná prehliadka Bratislavy

Vychutnajte si profesionálnu a zábavnú prehliadku úzkymi uličkami historického centra Bratislavy. Následne si budete mať možnosť vychutnať aj čerstvo načapované pivko v miestnom mikropivovare.

Trvanie: 2 – 2,5 hodiny

Prečo Martin Sloboda a jeho tím?

  1. U Martina Slobodu máme šťastie na zamestnanie, ktoré sa dokonale hodí k našim osobnostiam.
  2. Naše nadšenie pre Slovensko, zmysel pre humor a osobný prístup Vám prinášajú zážiky na celý život.
  3. Vďaka profesionalite, precíznym vedomostiam a dôrazu na detaily, odchádzajú naši hostia s jedinečnými osobnými zážitkami.
  4. Pracujeme len so starostlivo vyberanými, vysoko kvalifikovanými sprievodcami a osobnosťami spĺňajúcimi náročné kritériá, s cieľom zostaviť najlepší možný tím.
Best GuidesTravelers choice 2022Travelers Choice 2020Tripadvisor Certificate of Excellence  Travelers Choice 2020  LTG 2019

Naše produkty

Kniha Slovensko
Kniha Slovensko Martinus
Kniha Slovensko Panta Rhei
Kniha Slovensko Gorila
Kniha Slovensko ebay
Kniha Slovensko Amazon
Kniha Bratislava
Kniha Bratislava Martinus
Kniha Bratislava Panta Rhei
Kniha Bratislava Gorila
Kniha Bratislava ebay
Kniha Bratislava Amazon
Kniha Tatry
Kniha Tatry v predaji
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
Darčeková poukážka
Slovakia Classic Series
Slovakia Classic Series Martinus
Slovakia Classic Series Panta Rhei
Slovakia Classic Series Gorila
Slovakia Classic Series ebay