Ochutnávka vín v tme

Ochutnávka vín v tme

Vitajte v absolútnej tme! Touto ochutnávkou vín vás prevedie skúsený someliér a zažijete chuťový zážitok nevšedného druhu.

Ochutnávka vín v tme

Zorganizujte teambuilding, z ktorého budú mať vaši kolegovia jedinečný zážitok! Je neuveriteľné, ako sa vaše ostatné zmysly “zaostria”, keď sa jeden zmysel vytratí. Keď vám už za denného svetla vína poskytujú pôžitok, potom bude tento chuťový zážitok v tme ešte niekoľkokrát silnejší. Bez neustálych vizuálnych podnetov, ktoré vás rozptyľujú, si budete uvedomovať jednotlivé arómy omnoho intenzívnejšie a budete sa celkom koncentrovať na zážitok z chuti a vône. Silná koncentrácia na chuťové zmysly si vyžaduje prirodzene v prvom rade kvalitné víno.

Po privítaní someliér vysvetlí presný priebeh ochutnávky. Následne sa rozlúčite s denným svetlom a dáte sa na dobrodružstvo so senzorikou v tme. O chvíľu bude treba vašich ostávajúcich zmyslov – chute, vôni a hmatu omnoho viac. Ako tréning a vyburcovanie vašeho zmyslu vône vám dáme privoňať rôznym veciam so silnou arómou. Pri ochutnávke vín v tme v Bratislave budete mať k dispozícii päť rôznych kvalitných slovenských vín a budete prekvapení ich kvalitou.

A aké vína budete môcť počas ochutnávky lešie spoznať? Bude to celá paleta rôznych typov vín – sviežich, ovocných, aromatických, korenistých, elegantných i mocných. V každom prípade svojím spôsobom výnimočných. S nami objavíte netušené radosti zo zmyslov, ktoré sa aktivizujú v tme. Je dovolené sa smiať, mudrovať, vtipkovať. A hlavne koštovať. Dobrú chuť!

„We wanted that write and thank you for our tour of Bratislava. You were most informative, so very helpful to us with the train tickets, and we enjoyed our time with you. You made Bratislava come alive for us. We were certainly glad that we included it our intinerary. We also have voted the Marrols our favorite hotel on our journey. All in all, Bratislava was just a great experience. By the way, we did eat at the Argentina Steak House and it was as good as you said. Thanks and best wishes to you in all your endeavors.“

G.W., California, USA

Ochutnávka vín v tme

Ochutnávka vín v tme

Ochutnávka vín v tme v podaní skúseného someliéra je nevšedným chuťovým zážitkom, na ktorý vaši kolegovia nezabudnú.

Trvanie: 2 hodiny

Prečo Martin Sloboda a jeho tím?

  1. U Martina Slobodu máme šťastie na zamestnanie, ktoré sa dokonale hodí k našim osobnostiam.
  2. Naše nadšenie pre Slovensko, zmysel pre humor a osobný prístup Vám prinášajú zážiky na celý život.
  3. Vďaka profesionalite, precíznym vedomostiam a dôrazu na detaily, odchádzajú naši hostia s jedinečnými osobnými zážitkami.
  4. Pracujeme len so starostlivo vyberanými, vysoko kvalifikovanými sprievodcami a osobnosťami spĺňajúcimi náročné kritériá, s cieľom zostaviť najlepší možný tím.
Best GuidesTravelers choice 2022Travelers Choice 2020Tripadvisor Certificate of Excellence  Travelers Choice 2020  LTG 2019

Naše produkty

Kniha Slovensko
Kniha Slovensko Martinus
Kniha Slovensko Panta Rhei
Kniha Slovensko Gorila
Kniha Slovensko ebay
Kniha Slovensko Amazon
Kniha Bratislava
Kniha Bratislava Martinus
Kniha Bratislava Panta Rhei
Kniha Bratislava Gorila
Kniha Bratislava ebay
Kniha Bratislava Amazon
Kniha Tatry
Kniha Tatry v predaji
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
Darčeková poukážka
Slovakia Classic Series
Slovakia Classic Series Martinus
Slovakia Classic Series Panta Rhei
Slovakia Classic Series Gorila
Slovakia Classic Series ebay