Hľadanie pokladu

Hľadanie pokladu

Pripravte sa pri našom teambuildingovom programe na zábavu, pri ktorej sa aj mnoho naučíte. Ak plánujete firemný event, chcete si vyjsť s kolegami, alebo máte na návšteve priateľov a chcete zorganizovať niečo nevšedné, potom naše Hľadanie pokladu v Bratislave je to pravé pre vás.

Bratislava Hľadanie pokladu

Hľadanie pokladu garantuje zábavu, uvoľnenie, ale aj spomienky na spoločné chvíle. Tímy musia spolupracovať, aby vyriešili naše hádanky, ktoré ich dovedú na miesta roztrúsené po Starom Meste od známejších pamätihodností, až po tie schované v kúte. Vaši kolegovia alebo priatelia budú mať zábavu, spoznajú sa v úplne iných situáciach a budú spolupracovať v tíme. Následne v práci uvidíte nové produktívne vzťahy a spokojneších zamestnancov.

Hľadanie pokladu je výborný teambuilding, ktorý sa v Bratislave priam núka a bol vymyslený tak, aby museli všetci spolu riešiť zakódované správy a výzvy v teréne. Popri tom tiež zažijú a objavia zaujímavé miesta Bratislavy, ktoré by si inak ani nevšimili. Počas hľadania pokladu sa dozviete mnoho historiek zo starej Bratislavy zážitkovým spôsobom.

Najprv vám ukážeme mesto s profesionálnym sprievodcom, aby ste trochu spoznali krásy Bratislavy. Ukáže vám významné pamiatky mesta a miestne atrakcie, čo vám otvorí oči veciam, popri ktorých by ste normálne prešli bez povšimnutia. Napokon budete rozdelení do tímov, ktoré budú suťažiť. Vaše tímy budú musieť hľadať odpovede a zvládnuť výzvy a úlohy týkajúce sa Bratislavy. To, čo ste sa predtým naučili, by vám pri tom malo pomôcť.

Odmena

Cieľom tejto súťaže je splniť všetky úlohy skôr ako to urobia vaše konkurenčné tímy. Bude to vyžadovať dobrý tím, rýchle rozhodovanie a riešenie problémov. Víťazný tím dostane ako cenu balík chutných a kvalitných bratislavských špecialít a može sa rozhodnúť osláviť svoje úspešné Hľadanie pokladu v Bratislave v niektorom z tradičných staromestských podnikov.

“Joan and I are still talking to each other about the wonderful day we spent with you in Bratislava. You made us feel almost a part of your family as you not only showed us the beauty of the city, but the history of it in the context of your personal experience. By far the best touring experience we’ve had in our extensive world travels. Thank you sincerely.”

D.B., California, USA

Bratislava Hľadanie pokladu

Teambuilding Bratislava – Hľadanie pokladu

Bratislava ponúka skvelý teambuilding vo forme vzrušujúcej honby za pokladom, pri ktorej budete musieť za určitý čas splniť rôzne úlohy v historickom centre Starého Mesta.

Trvanie: 2 hodiny

Prečo Martin Sloboda a jeho tím?

  1. U Martina Slobodu máme šťastie na zamestnanie, ktoré sa dokonale hodí k našim osobnostiam.
  2. Naše nadšenie pre Slovensko, zmysel pre humor a osobný prístup Vám prinášajú zážiky na celý život.
  3. Vďaka profesionalite, precíznym vedomostiam a dôrazu na detaily, odchádzajú naši hostia s jedinečnými osobnými zážitkami.
  4. Pracujeme len so starostlivo vyberanými, vysoko kvalifikovanými sprievodcami a osobnosťami spĺňajúcimi náročné kritériá, s cieľom zostaviť najlepší možný tím.
Travelers Choice 2020Tripadvisor Certificate of Excellence  Travelers Choice 2020  LTG 2019

Naše produkty

Kniha Slovensko
Kniha Slovensko Martinus
Kniha Slovensko Panta Rhei
Kniha Slovensko Gorila
Kniha Slovensko ebay
Kniha Slovensko Amazon
Kniha Bratislava
Kniha Bratislava Martinus
Kniha Bratislava Panta Rhei
Kniha Bratislava Gorila
Kniha Bratislava ebay
Kniha Bratislava Amazon
Kniha Tatry
Kniha Tatry v predaji
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
Darčeková poukážka
Slovakia Classic Series
Slovakia Classic Series Martinus
Slovakia Classic Series Panta Rhei
Slovakia Classic Series Gorila
Slovakia Classic Series ebay