Prezentácia Slovenska

Prezentácia Slovenska

Prezentácia Slovenska, alebo prednáška o Slovensku sa ideálne hodí do prestávok medzi dva eventy, keď sa hostia potrebujú trochu uvoľniť, počas jednaní, alebo na koniec konferencie a naladenie sa na inú tému.

Prezentácia Slovenska

Organizujete dôležitý firemný míting, konferenciu alebo korporátny event v Bratislave a chceli by ste hosťom zostaviť zaujímavý program? Vedzte, že máte jedinečnú príležitosť mienkotvorným hosťom zo zahraničia ukázať, ako vlastne Slovensko vyzerá a čím je známe. 

Prezentácia Slovenska je prefektný spôsob, ako nevtieravo ukázať vašim hosťom v prestávke počas konferencie, alebo eventu Slovensko z jeho najlepšej stránky. Hostia sa uvoľnia počas náročného dňa, alebo po dni plnom odborných prezentácií, prídu na iné myšlienky a nenápadne sa naučia mnoho zaujímavého o Slovensku. Máte možnosť ovplyvniť, čo si významní ľudia o našej krajine myslia, čo si s ňou spájajú a čo ďalej o nej šíria. Môžete sa podielať sa vytváraní pozitívneho obrazu Slovenska v zahraničí, ktorí má, žiaľ, od perfektnosti ďaleko.

Prezentácia Slovenska môže podľa dohody klásť dôraz na konkrétne oblasti, alebo môže byť všeobecná poukazujúc na prírodné krásy, kultúru, piliere hospodárstva, výnimočné pamätihodnosti a pod. Robíme ju formou PC prezentácie a časovo a tematicky ju vieme prispôsobiť Vašim potrebám. Používame najkrajšie dostupné, často letecké, fotografie Slovenska a krajina je odprezentovaná profesionálom s náležitým vystupovaním a perfektnými jazykovými znalosťami. Dá sa spojiť napríklad aj s vystúpením foklórnej skupiny, pri kanapkách a pohári sektu na uvoľnenie po náročnonom rokovacom dni. Zážitky vašich hostí a príjemná atmosféra prispeje k pozitívnemu výsledku vášho eventu.

“ I just wanted to express our satisfaction with the services of your company and in particular with your and your colleagues guide services. We received excellent comments from participants both for the sightseeing and for the dinner part of the programme. We work with many travel agencies during our programmes organised all over Europe and I have to admit that there are very few of them providing such a high level service as you do. Thank you for your cooperation and services!“

K.K., Energy Regulators Regional Association ERRA

Prezentácia Slovenska

Prezentácia Slovenska

Lernen Sie ungeahntes über die Slowakei bei perfekter Powerpoint Bildpräsentation zwischen Ihren Events.

Dauer: 1 Stunde

Prečo Martin Sloboda a jeho tím?

  1. U Martina Slobodu máme šťastie na zamestnanie, ktoré sa dokonale hodí k našim osobnostiam.
  2. Naše nadšenie pre Slovensko, zmysel pre humor a osobný prístup Vám prinášajú zážiky na celý život.
  3. Vďaka profesionalite, precíznym vedomostiam a dôrazu na detaily, odchádzajú naši hostia s jedinečnými osobnými zážitkami.
  4. Pracujeme len so starostlivo vyberanými, vysoko kvalifikovanými sprievodcami a osobnosťami spĺňajúcimi náročné kritériá, s cieľom zostaviť najlepší možný tím.
Best GuidesTravelers choice 2022Travelers Choice 2020Tripadvisor Certificate of Excellence  Travelers Choice 2020  LTG 2019

Naše produkty

Kniha Slovensko
Kniha Slovensko Martinus
Kniha Slovensko Panta Rhei
Kniha Slovensko Gorila
Kniha Slovensko ebay
Kniha Slovensko Amazon
Kniha Bratislava
Kniha Bratislava Martinus
Kniha Bratislava Panta Rhei
Kniha Bratislava Gorila
Kniha Bratislava ebay
Kniha Bratislava Amazon
Kniha Tatry
Kniha Tatry v predaji
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
Darčeková poukážka
Slovakia Classic Series
Slovakia Classic Series Martinus
Slovakia Classic Series Panta Rhei
Slovakia Classic Series Gorila
Slovakia Classic Series ebay