Tematické firemné večierky

Tematické firemné večierky

Zažite profesionálne zorganizovaný výborný firemný event vo forme tematického večierka podľa želania.

Tematické firemné večierky

Pripravujeme a organizujeme firemné eventy, teambuildingy a incentívu spojenú s atraktívným sprievodným programom podľa vášho želania. Dovoľte nám pripraviť pre vás večierok, na ktorý sa nezabúda. Môže byť sprievodným programom k semináru, mítingu, konferencii, ktoré vaša firma organizuje. Prekonáme všetky vaše očakávania. Plánovanie a organizácia firemných eventov, osláv a večierkov je časovo veľmi náročná a tieto úlohy my radi prevezmene na seba.

V našej ponuke nájdete množstvo nápadov na úspešný a zábavný tematický večierok v Bratislave ako perfektný doplnok k vášmu firmenému eventu. Podľa počtu zúčastnených a štýlu večierka vám radi navrhneme vhodný priestor. Či chcete hodovať a zabávať sa ako mušketieri, alebo si užiť swing dvatsiatych rokov, divoké roky šesťdesiate, westernovú párty, alebo ľudovú zábavu – môžete sa spoľahnúť na naše skúsenosti a cit. Samozrejme, že to bude sprevádzané kulinárskym zážitkom podľa témy. Ako dirigenti sa postaráme, aby všetko spolu dobre ladilo – atmosféra, jedlo, živá hudba, aktivity. Tak, aby ste vy a vaši hostia ešte dlho spomínali na vydarený tematický večierok v Bratislave.

“ I just wanted to express our satisfaction with the services of your company and in particular with your and your colleagues guide services. We received excellent comments from participants both for the sightseeing and for the dinner part of the programme. We work with many travel agencies during our programmes organised all over Europe and I have to admit that there are very few of them providing such a high level service as you do. Thank you for your cooperation and services!“

K.K., Energy Regulators Regional Association ERRA

Tematické firemné večierky

Tematické firemné večierky

Pripravíme a zorganizujeme pre eventy a teambuildingy tematické firemné večierky v Bratislave s atraktívným sprievodným programom podľa vášho želania.

Prečo Martin Sloboda a jeho tím?

  1. U Martina Slobodu máme šťastie na zamestnanie, ktoré sa dokonale hodí k našim osobnostiam.
  2. Naše nadšenie pre Slovensko, zmysel pre humor a osobný prístup Vám prinášajú zážiky na celý život.
  3. Vďaka profesionalite, precíznym vedomostiam a dôrazu na detaily, odchádzajú naši hostia s jedinečnými osobnými zážitkami.
  4. Pracujeme len so starostlivo vyberanými, vysoko kvalifikovanými sprievodcami a osobnosťami spĺňajúcimi náročné kritériá, s cieľom zostaviť najlepší možný tím.
Best GuidesTravelers choice 2022Travelers Choice 2020Tripadvisor Certificate of Excellence  Travelers Choice 2020  LTG 2019

Naše produkty

Kniha Slovensko
Kniha Slovensko Martinus
Kniha Slovensko Panta Rhei
Kniha Slovensko Gorila
Kniha Slovensko ebay
Kniha Slovensko Amazon
Kniha Bratislava
Kniha Bratislava Martinus
Kniha Bratislava Panta Rhei
Kniha Bratislava Gorila
Kniha Bratislava ebay
Kniha Bratislava Amazon
Kniha Tatry
Kniha Tatry v predaji
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
Darčeková poukážka
Slovakia Classic Series
Slovakia Classic Series Martinus
Slovakia Classic Series Panta Rhei
Slovakia Classic Series Gorila
Slovakia Classic Series ebay