Bratislava Rafting

Bratislava Rafting

Rafting na divokej vode v Bratislave je výborný spôsob ako podporiť priateľstvá a posilniť vzťahy v práci. Táto teambuildigová aktivita utužuje dôveru, tímovú prácu a otvorenú komunikáciu. Tiež pripieva k zníženiu stresu a zároveň k uvoľneniu sa a zábave.

Bratislava Rafting

V areáli vodných športov v Bratislave sa každoročne organizujú svetové šampionáty. Nielen olympijskí medailisti, ale aj úplní začiatočníci si tu prídu na svoje. Tento areál ponúka skvelé raftingové zážitky pre každého.

Všetci účastníci dostanú výstroj (neoprén, obuv, helmu, záchrannú vestu), aby sa do neho v šatniach prezliekli. Potom nasleduje inštruktáž od skúsených inštruktorov, ktorí dôkladne vysvetlia čo treba robiť, a zadelenie do tímov. Každému tímu bude pridelený 6 miestny raft a inštruktor. Hostesky Vám budú merať čas.

Prvé kolo raftingu je zahrievacie, v druhom ide o čas a preteky a v treťom o zábavu. Každý účastník obdrží čas, ktorý je tím dosiahol.

Je to skvelá forma teambuildingu s množstvom zábavy.

„I just wanted to thank you again for the tour of Bratislava last week. I think it was a great success and everyone was very impressed with your knowledge and also with the city itself. Nobody had been there before but a number have said that they would like to visit again. I know that your guide book sold well that afternoon!“

A. M., United Kingdom

Bratislava Rafting

Bratislava Rafting – preteky a teambuilding

Podporte svojho tímového ducha, užite si poriadnu dávku adrenalínu a súťaže na raftingových pretekoch v Bratislave. Výbavu a inštruktora poskytneme my.

Trvanie: 3 hodiny

Prečo Martin Sloboda a jeho tím?

  1. U Martina Slobodu máme šťastie na zamestnanie, ktoré sa dokonale hodí k našim osobnostiam.
  2. Naše nadšenie pre Slovensko, zmysel pre humor a osobný prístup Vám prinášajú zážiky na celý život.
  3. Vďaka profesionalite, precíznym vedomostiam a dôrazu na detaily, odchádzajú naši hostia s jedinečnými osobnými zážitkami.
  4. Pracujeme len so starostlivo vyberanými, vysoko kvalifikovanými sprievodcami a osobnosťami spĺňajúcimi náročné kritériá, s cieľom zostaviť najlepší možný tím.
Best GuidesTravelers choice 2022Travelers Choice 2020Tripadvisor Certificate of Excellence  Travelers Choice 2020  LTG 2019

Naše produkty

Kniha Slovensko
Kniha Slovensko Martinus
Kniha Slovensko Panta Rhei
Kniha Slovensko Gorila
Kniha Slovensko ebay
Kniha Slovensko Amazon
Kniha Bratislava
Kniha Bratislava Martinus
Kniha Bratislava Panta Rhei
Kniha Bratislava Gorila
Kniha Bratislava ebay
Kniha Bratislava Amazon
Kniha Tatry
Kniha Tatry v predaji
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
Darčeková poukážka
Slovakia Classic Series
Slovakia Classic Series Martinus
Slovakia Classic Series Panta Rhei
Slovakia Classic Series Gorila
Slovakia Classic Series ebay