Prehliadka závodu VW Bratislava

Prehliadka závodu VW Bratislava

Uvidíte ako sa vyrábajú autá v 21. storočí v jednej z najmodernejších tovární koncernu Volkswagen na svete a zažijete na vlastné oči štvrtú priemyselnú revolúciu.

Prehliadka závodu VW Bratislava

Len málo ľudí vie, že Slovensko je najväčším výrobcom automobilov na svete na počet obyvateľov. Okrem koncernov PSA, KIA a Jaguar Land Rover má koncern Volkswagen v Bratislave jeden zo svojich najmodernejších závodov. Žiadna iná fabrika na svete nevyrába autá piatich rôznych značiek. Okrem menších malých mestkých áut sú to najmä luxusné modely SUV značiek VW, Audi a Porsche. VW Bratislava ako jedný závod na svete produkuje prémiové modely VW Touareg, Audi Q7 a Q8 a tiež Porsche Cayanne.

Volkswagen je so svojim asi 13 000 zamestnancami najväčšou firmou na Slovensku a vyrobí ročne 400 000 – 500 000 automobilov a ešte viac komponentov, ktoré sa vyvážajú do celého sveta. Dôležité pre slovenské hospodárstvo je, že veľká časť komponentov, z ktorých sa tieto luxusné vozidlá skladajú tiež pochádza zo Slovenska. Pri prehliadke závodu prekvapí, že sa tam pohybuje relatívne málo zamestnacov. Fabrika je podľa modelu automatizovaná na 95 % a človek je ohúrený obrovským množstvom robotov.

Bratislava však nie je známa iba autami. Po tejto fascinujúcej prehliadke závodu vás vezmeme aj na panoramatickú prehliadku mesta.  A nielen to. Dozviete sa aj to, kde sa zrodil prvý lietajúci automobil a kde študujú niektorí z najlepších dizajnérov áut na svete.

„Mein Mann und ich haben uns sehr über diese Nachricht gefreut und möchten Ihnen von Herzen zu dieser schönen Auszeichnung gratulieren. Da ist die Wahl wirklich auf den Richtigen gefallen!!! Es wäre schön, wenn es von Ihrer Begeisterung, Ihrem Stil und Ihrem diplomatischen Geschick mehr tatkräftige Menschen gäbe.“

L.P., Germany

Prehliadka závodu VW Bratislava

Prehliadka závodu VW Bratislava

Vychutnajte si súkromnú prehliadku závodu automobilového koncernu Volkswagen a ponorte sa do sveta sofistikovanej výroby automobilov v jednom z najlepších závodov sveta.

Trvanie: 3 – 3,5 hodiny

Prečo Martin Sloboda a jeho tím?

  1. U Martina Slobodu máme šťastie na zamestnanie, ktoré sa dokonale hodí k našim osobnostiam.
  2. Naše nadšenie pre Slovensko, zmysel pre humor a osobný prístup Vám prinášajú zážiky na celý život.
  3. Vďaka profesionalite, precíznym vedomostiam a dôrazu na detaily, odchádzajú naši hostia s jedinečnými osobnými zážitkami.
  4. Pracujeme len so starostlivo vyberanými, vysoko kvalifikovanými sprievodcami a osobnosťami spĺňajúcimi náročné kritériá, s cieľom zostaviť najlepší možný tím.
Best GuidesTravelers choice 2022Travelers Choice 2020Tripadvisor Certificate of Excellence  Travelers Choice 2020  LTG 2019

Naše produkty

Kniha Slovensko
Kniha Slovensko Martinus
Kniha Slovensko Panta Rhei
Kniha Slovensko Gorila
Kniha Slovensko ebay
Kniha Slovensko Amazon
Kniha Bratislava
Kniha Bratislava Martinus
Kniha Bratislava Panta Rhei
Kniha Bratislava Gorila
Kniha Bratislava ebay
Kniha Bratislava Amazon
Kniha Tatry
Kniha Tatry v predaji
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
Darčeková poukážka
Slovakia Classic Series
Slovakia Classic Series Martinus
Slovakia Classic Series Panta Rhei
Slovakia Classic Series Gorila
Slovakia Classic Series ebay