prehliadka Bratislavy

Vyhliadková prehliadka Bratislavy

Obdivujte s nami nádhernú polohu Bratislavy, panoramatické pohľady na mesto z rôznych vyhliadok a dozviete sa zaujímavosti z histórie počas našej vyhliadkovej prehliadky autom/autobusom.

vyhliadková prehliadka Bratislavy

V Bratislave sa dá toho vidieť omnoho viac ako len jej malebné Staré Mesto. Vďaka jej unikátnej polohe, kde Karpaty spadajú rovno do Dunaja, je mesto rozdelené na dve časti. Sever a západ mesta sú hornaté a lesnaté, zatiaľ čo juh a východ sú rovinaté. Bratislavský hrad stojí na poslednom výbežku Karpát nad Dunajom a Staré Mesto sa rozkladá rovno pod ním.

Počas našej Vyhliadkovej prehliadky Bratislavy vás prevezieme vilovou štvrťou nad mestom, odkiaľ sú náherné pohľady na Bratislavský hrad a centrum mesta. Budete prekvapení, aká veľká Bratislava vlastne je a ako narástla do výšky. Samozrejme v tejto štvrti vidieť niektoré z najdrahších víl v Bratislave s fantastickými výhľadmi.

Pri Bratislavskom hrade vystúpite a prejdete kúsok k terase pod parlamentom vysoko nad Dunajom, odkiaľ je vidieť do blízkeho Rakúska, vzdialeného vzdušnou čiarou je 2 km. Odtiaľto sa naskytá aj jeden z najlepších výhľadov na Bratislavský hrad. Po vstupe do Hradného areálu si z východnej terasy vychutnáte panoramatický výhľad na vežaté Staré Mesto. Ďalej sa dostanete k Dunaju a výťahom sa vyveziete na vyhliadkovú plošinu Mosta SNP asi 90 m nad Dunajom. Tento panoramatický výhľad z vtáčej perspektívy asi tažko niečo prekoná. Pred sebou máte celý Hradný vrch, historické centrum mesta, ako aj nové moderné centrum s výškovými budovami v blízkosti Dunaja.

Až po takejto Vyhliadkovej prehliadke Bratislavy pochopíte, akú krásnu polohu mesto vlastne má, ako veľmi sa zmenila a následne sa budete na Bratislavu pozerať úplne inými očami.

„Mein Mann und ich haben uns sehr über diese Nachricht gefreut und möchten Ihnen von Herzen zu dieser schönen Auszeichnung gratulieren. Da ist die Wahl wirklich auf den Richtigen gefallen!!! Es wäre schön, wenn es von Ihrer Begeisterung, Ihrem Stil und Ihrem diplomatischen Geschick mehr tatkräftige Menschen gäbe.“

L.P., Germany

vyhliadková prehliadka Bratislavy

Vyhliadková prehliadka Bratislavy

Vychutnajte si profesionálnu a zábavnú vyhliadkovú prehliadku Bratislavy. Kvôli výhľadom sa odvezieme na Slavín, Bratislavský hrad a na záver kvôli výhľadom vyrážajúcim dych nielen na mesto, ale aj jeho okolie, dorazíme na UFO na moste SNP.

Trvanie: 3 hodiny

Prečo Martin Sloboda a jeho tím?

  1. U Martina Slobodu máme šťastie na zamestnanie, ktoré sa dokonale hodí k našim osobnostiam.
  2. Naše nadšenie pre Slovensko, zmysel pre humor a osobný prístup Vám prinášajú zážiky na celý život.
  3. Vďaka profesionalite, precíznym vedomostiam a dôrazu na detaily, odchádzajú naši hostia s jedinečnými osobnými zážitkami.
  4. Pracujeme len so starostlivo vyberanými, vysoko kvalifikovanými sprievodcami a osobnosťami spĺňajúcimi náročné kritériá, s cieľom zostaviť najlepší možný tím.
Best GuidesTravelers choice 2022Travelers Choice 2020Tripadvisor Certificate of Excellence  Travelers Choice 2020  LTG 2019

Naše produkty

Kniha Slovensko
Kniha Slovensko Martinus
Kniha Slovensko Panta Rhei
Kniha Slovensko Gorila
Kniha Slovensko ebay
Kniha Slovensko Amazon
Kniha Bratislava
Kniha Bratislava Martinus
Kniha Bratislava Panta Rhei
Kniha Bratislava Gorila
Kniha Bratislava ebay
Kniha Bratislava Amazon
Kniha Tatry
Kniha Tatry v predaji
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
Darčeková poukážka
Slovakia Classic Series
Slovakia Classic Series Martinus
Slovakia Classic Series Panta Rhei
Slovakia Classic Series Gorila
Slovakia Classic Series ebay