Netradičná prehliadka Bratislavy

Netradičná prehliadka Bratislavy

Poďte s nami mimo vychodených chodníčkov, spoznajte Bratislavu z netradičných uhlov pohľadu a vypočujte si staromestské historky.

Netradičná prehliadka Bratislavy

Naša netradičná prehliadka Bratislavy vedie mimo hlavných turistických trás cez najužšie uličky Starého Mesta s ešte pôvodnou kamennou dlažbou. Vypočujete si príbehy a klebety o našich historických osobnostiach a ukážeme vám aj miesto, kde žil mestský kat.

Staré Mesto Bratislavy má mnoho autentických zákutí, kde môžete vkročiť do predošlých storočí. Jeho zachované stredoveké jadro je plné úzkych uličiek kľukatiacich sa popri mestských hradbách, s množstvom renesančných nádvorí plných malých kaviarničiek, obchodíkov, či galérií a tichých romantických zákutí, kde bežný turista netrafí.

Aby sa vám ľahšie nasávala historická atmosféra mesta, spravíme si aj krátku pauzu v typickej bratislavskej kaviarni, kde budete môcť ochutnať excelentnú čokoládu, ukážeme Vám aj historický obchodík s múzeom obchodu, kde sa predávajú najlepšie bratislavské rožky či iné dobroty. Objavte s nami na netradičnej prehliadke nevšednú tvár Bratislavy!

„I just wanted to say again how much we appreciated having you as our guide and translator on our trip to Slovakia. It was absolutely exhilarating and will provide us with an ongoing connection to our heritage. I’m hoping that my children and their children to come will stay in contact and again visit Bardejov. Perhaps our paths my cross again.. It has been a pleasure!“

P.M., Pennsylvania, USA

Netradičná prehliadka Bratislavy

Netradičná prehliadka Bratislavy

Vychutnajte si profesionálnu a zároveň zábavnú prehliadku uličkami historickej Bratislavy, mimo hlavných turistických trás.

Trvanie: 2 hodiny

Prečo Martin Sloboda a jeho tím?

  1. U Martina Slobodu máme šťastie na zamestnanie, ktoré sa dokonale hodí k našim osobnostiam.
  2. Naše nadšenie pre Slovensko, zmysel pre humor a osobný prístup Vám prinášajú zážiky na celý život.
  3. Vďaka profesionalite, precíznym vedomostiam a dôrazu na detaily, odchádzajú naši hostia s jedinečnými osobnými zážitkami.
  4. Pracujeme len so starostlivo vyberanými, vysoko kvalifikovanými sprievodcami a osobnosťami spĺňajúcimi náročné kritériá, s cieľom zostaviť najlepší možný tím.
Best GuidesTravelers choice 2022Travelers Choice 2020Tripadvisor Certificate of Excellence  Travelers Choice 2020  LTG 2019

Naše produkty

Kniha Slovensko
Kniha Slovensko Martinus
Kniha Slovensko Panta Rhei
Kniha Slovensko Gorila
Kniha Slovensko ebay
Kniha Slovensko Amazon
Kniha Bratislava
Kniha Bratislava Martinus
Kniha Bratislava Panta Rhei
Kniha Bratislava Gorila
Kniha Bratislava ebay
Kniha Bratislava Amazon
Kniha Tatry
Kniha Tatry v predaji
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
Darčeková poukážka
Slovakia Classic Series
Slovakia Classic Series Martinus
Slovakia Classic Series Panta Rhei
Slovakia Classic Series Gorila
Slovakia Classic Series ebay